Pozdrav na tvé cestě k nekonečnosti

Je smutné muset se s tebou loučit, a natož beze slov. Proto bychom se chtěli rozloučit ještě pár slovy a poděkováním.

Každý z nás, kdo měl možnost se s tebou setkat a prožít přátelství, které jsi kolem sebe rozdával, ti nyní posílá tiché „děkuji“. Setkání s tebou bylo vždy plné pozitivní energie, optimismu a vtipu. Tvoji přítomnost nemůžeme teď kompenzovat ničím.

Přestože nás naděje, že si budeme tvé přítomnosti užívat ještě dlouho, už opustila, a rytmus života, který jsme vedle tebe s potěšením vedli, také, ty tu zůstáváš s námi. Budeš tu navždy v našich srdcích a myšlenkách. Doufali jsme, že překonáš všechny nástrahy, které tě potkaly, a opět nám bravurně ukážeš, co to znamená, jak jsi nám sám často říkával, mít „smysl pro talent“. Jenže, místo toho se s tebou dnes loučíme.

Chceme tě naposledy pozdravit na tvé cestě k nekonečnosti – protože teď bubnuješ v pokoji na cestě do nám neznámé neutuchající stálosti. Teď už jsi pro nás navždy trvalý – nehynoucí a nesmrtelný.

Díky tobě nám bylo teplo. Ale věz, že nás více než teplo z radiátorů, které jsi nám na oslavách a návštěvách opravoval, hřálo teplo tvého přátelství – ty jsi byl naše topení, hřál jsi nás svou přítomností. Pokaždé, když jsi odešel, radiátory byly studené a my jsme si uvědomili, že to teplo jsi kolem nás šířil ty. Jenže, teď jsi znovu odešel a nám je zima. Proto na tebe myslíme. Protože když si na tebe vzpomeneme, ucítíme teplo, které jsi nám ze srdce bohatě rozdával.

Zoki

Vanja

Šéfka webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *